Introductie    Programma     Bestellen    Foto's     Over Het Plein     Word donateur  
.

Koos Wieman met poppentheatercabaret               

familievoorstelling

Zaterdag 17 maart 2012    
Aanvang 19.00 uur

toegang € 7,50  

   
.
 
koos wieman

Op veler verzoek komt Koos Wieman terug bij Het Plein. In november 2008 maakten we voor het eerst kennis met Koos die met zijn voorstelling Kat van Karabas grote indruk maakte bij ons kleine publiek.

Koos Wieman zal in deze voorstelling alles vertellen over poppenspel. Alle poppenspeltechnieken zal hij laten zien. Maar…zodra hij een pop laat zien, al is het maar één enkele handschoen, dan gaat de pop zijn eigen gang.

In deze voorstelling over poppenspel gebruikt Koos Wieman op een onderhoudende manier veel poppenspeltechnieken. Hij begint met een simpele handschoen en eindigt tenslotte met het ingewikkelde marionettenspel. Koos is als het ware de conferencier die het publiek een blik achter de schermen gunt. Ook al wordt de illusie zogenaamd verbroken, toch werkt deze meteen weer als de poppen zich gaan bemoeien met het verloop van de voorstelling. Zo worden ze geduchte en soms lastige tegenspelers. Gelukkig is het publiek altijd bereid Koos te helpen.

 
 

Koos Wieman ontwikkelt elke productie helemaal zelf. Hij maakt zelf zijn poppen, ontwikkelt soms de muziek, timmert het decor en schrijft het verhaal. Maar hij komt pas echt op stoom als er publiek is, waar zijn poppen op kunnen reageren. Het bijzondere improvisatietalent is dan ook onmisbaar, niet alleen tijdens maar ook bij de aanmaak van zijn voorstellingen. Dat is de reden waarom elke voorstelling anders is, waarom een productie in de loop der tijden verandert.

U zult genieten van de magische wereld  die Koos Wieman met zijn poppen creëert.

 

Volgende voorstelling ->

 
  © 2011/2012 www.hetplein.info